Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tenis stołowy - wyniki 2017/2018

Dodano .

5 KOLEJKA

ANTONI BUŚNO - CEMEX I  7:3
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof  1 pkt;
Olszewski Sławomir 1 pkt, Kolenda Emil 1 pkt, debel Olszewski-Kolenda;

JANTEX - PIP  5:5
Stola Przemysław 3 pkt, Głuszek Marek 2 pkt;
Przyłucki Bernard 2 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt, Sekrecki Konrad 1 pkt, debel Przyłucki-Borysiuk;

„Błękit”  Cyców - MŁODE OGNIWO  7:3
Bednaruk Dariusz 3 pkt, Derecki Mariusz 2 pkt, Rutkowski Krzysztof 2 pkt;
Strycharczuk Szymon 2 pkt, debel Strycharczuk –Krzyżanowska;

Komis Auto-Park - FINO 7:3
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 2 pkt, Kozłowski Jacek 2 pkt;
Widyński Janusz 2 pkt, debel Widyński- Kosowski;

CEMEX II - OCZKO  10:0
Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Linde Piotr 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 3 pkt, debel Linde- Rymczuk

4 KOLEJKA

CEMEX I - Komis Auto-Park 2:8
Kolenda Emil 1 pkt, Lipski Krzysztof 1 pkt;
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Kalinowski Zbigniew 1, pkt, debel Łatyński- Kalinowski Z;

PIP - CEMEX II 3:7
Przyłucki Bernard 3 pkt;
Rymczuk Zbigniew 2 pkt, Linde Piotr 2 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, debel Linde- Rymczuk;

OCZKO - ANTONI BUŚNO 1:9
Rzuciło Roman 1 pkt;
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof  2 pkt, debel Łuszcz- Augustynek;

„Błękit”  Cyców - JANTEX 7:3
Kośmider Jarosław 3 pkt, Bednaruk Dariusz 2 pkt, Rutkowski Krzysztof 1 pkt, debel Kośmider- Bednaruk;
Stola Przemysław 2 pkt, Słabek Jan 1 pkt;

FINO - MŁODE OGNIWO 8:2
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 2 pkt, Kryszczuk Piotr 2 pkt, debel Widyński –Kryszczuk;
Kępa Hubert 2 pkt;

3 KOLEJKA

CEMEX I – FINO 0:10
Widyński Janusz 3 pkt, Kosowski Wiesław 2 pkt, Kryszczuk Stanisław 2 pkt,
Kryszczuk Piotr 1 pkt, Śliwiński Dariusz 1 pkt, debel Widyński- Kosowski;

ANTONI BUŚNO – PIP 6:4
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 1 pkt, Rafalski Piotr 1 pkt, debel Łuszcz- Słupski; Przyłucki Bernard 1 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt;

JANTEX - MŁODE OGNIWO 5:5
Stola Przemysław 2 pkt, Głuszek Marek 1 pkt, Słabek Jan 1 pkt, debel Witnicki- Stola; Kępa Hubert 3 pkt, Strycharczuk Szymon 2 pkt;

Komis Auto-Park – OCZKO 9:1
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Kalinowski Zbigniew 2, pkt, debel Kozłowski - Kalinowski Z; Czerwiński Zbigniew 1 pkt;

CEMEX II -  „Błękit”  Cyców 8:2
Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Linde Piotr 2 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, debel Linde- Rymczuk; Bednarek Dariusz 2 pkt;

2 KOLEJKA

OCZKO – CEMEX I   2:8
Czerwiński Zbigniew 1 pkt, Grzechnik Eugeniusz 1 pkt;
Komenda Emil 3 pkt, Tomala Stefan 3 pkt, Olszewski Sławomir 1 pkt debel Komenda- Lipski;

FINO – JANTEX 9:1
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 3 pkt, Kryszczuk Piotr 1 pkt, Kosowski Wiesław 1 pkt, debel Widyński- Kosowski; Stola Przemysław 1 pkt;

PIP - Komis Auto- Park 2:8
Przyłucki Bernard 1 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt; Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 2 pkt, Kalinowski Zbigniew 1, Kozłowski Jacek 1 pkt, debel Łatyński - Kalinowski Z;

„Błękit”  Cyców- ANTONI BUŚNO 0:10
Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof 3 pkt, Słupski Tomasz 3 pkt, debel Łuszcz- Augustynek;

MŁODE OGNIWO - CEMEX II -  1:9
Strycharczuk Szymon 1 pkt; Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Linde Piotr 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, debel Linde- Rymczuk;

1 KOLEJKA

ANTONI BUSNO - MŁODE OGNIWO    8:2
Słupski Tomasz 3 pkt, Augustynek Krzysztof 3 pkt, Łuszcz Andrzej 2 pkt; Strycharczuk Szymon 1 pkt, debel Strycharczuk- Kostkowski;

OCZKO - FINO     0:10
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 3 pkt, Kryszczuk Piotr 2 pkt, Kosowski Wiesław 1 pkt, debel Widyński- Kosowski;

Komis Auto-Park - „Błękit”  Cyców 9:1
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Kalinowski Zbigniew 2, debel Kalinowski A.- Kalinowski Z; Bednaruk Dariusz 1 pkt;

CEMEX II - JANTEX 7:3
Rymczuk Zbigniew 2 pkt, Linde Piotr 2 pkt, Wawryniuk Tomasz 3 pkt, debel Linde- Rymczuk; Stola Przemysław 3 pkt;

CEMEX I  - PIP 3:7
Lipski Krzysztof 2 pkt, Olszewski Sławomir 1 pkt;
Przyłucki Bernard 3 pkt, Borysiuk Andrzej 2 pkt, Sekrecki Konrad 1 pkt;

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisazgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,