Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tenis stołowy - wyniki 2017/2018

Dodano .

18 KOLEJKA

CEMEX I - „Błękit” Cyców  6:4
Lipski Krzysztof 2 pkt, Olszewski Sławomir 2 pkt, Kolenda Emil 2 pkt;
Bednaruk Dariusz 2 pkt, Derecki Mariusz 1 pkt, debel Bednarek-Rutkowski;

OCZKO - PIP 3:7
Czerwiński Zbigniew 1 pkt, Malesa Henryk 1 pkt, debel Czerwiński – Kapica;
Przyłucki Bernard 3 pkt, Borysiuk Andrzej 3 pkt, Sekrecki Konrad 1 pkt;

ANTONI BUŚNO - JANTEX 6:4
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 2 pkt, Augustynek Krzysztof 1 pkt;
Stola Przemysław 2 pkt, Witnicki Konrad 1 pkt, debel Stola-Witnicki;

FINO - CEMEX II   6:4
Kosowski Wiesław 3 pkt, Widyński Janusz 2 pkt, Kryszczuk Piotr 1 pkt;
Chrzanowski Marcin 2 pkt, Rymczuk Zbigniew 1 pkt, debel Chrzanowski-  Linde;

Komis Auto-Park - MŁODE OGNIWO 8:2
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Kalinowski Zbigniew 2 pkt;
Strycharczuk Szymon 1 pkt,  debel Strycharczuk- Tatysiak;

ANTONI BUŚNO - Komis Auto-Park 4:6
Rafalski Piotr 1 pkt, Łuszcz Andrzej 1 pkt, Augustynek Krzysztof 1 pkt, debel Łuszcz-Augustynek;
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt;

17 KOLEJKA

MŁODE OGNIWO - CEMEX I          0:10
Lipski Krzysztof 3 pkt, Olszewski Sławomir 3 pkt, Kolenda Emil 3 pkt, debel Lipski- Kolenda;

PIP - FINO          3:7
Borysiuk Andrzej 1 pkt, Przyłucki Bernard 1 pkt, Mika Dariusz 1 pkt;
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Piotr 2 pkt, Kosowski Wiesław 1 pkt, debel Widyński- Kosowski;

OCZKO - „Błękit”  Cyców          4:6
Czerwiński Zbigniew 3 pkt, Rzuciło Roman 1 pkt;
Derecki Mariusz 2 pkt, Bednaruk Dariusz 2 pkt, Rutkowski Krzysztof 1 pkt, debel Bednaruk- Derecki;

JANTEX - Komis Auto- Park          3:7
Słabek Jan 1 pkt, Witnicki Konrad 2 pkt;
Kozłowski Jacek 2 pkt, Kalinowski Artur 2 pkt, Łatyński Wojciech 2 pkt, debel Kozłowski-Kalinowski Z.;

CEMEX II  - ANTONI BUŚNO           8:2
Chrzanowski Marcin 3 pkt, Linde Piotr 2 pkt, Rymczuk Zbigniew 2 pkt,  debel Linde- Chrzanowski;
Słupski Tomasz 2 pkt;

16 KOLEJKA

CEMEX I- JANTEX 5:5
Kolenda Emil 2 pkt, Lipski Krzysztof 1 pkt, Olszewski Sławomir 1 pkt, debel Kolenda-Olszewski; Stola Przemysław 3 pkt, Głuszek Marek 1 pkt, Witnicki Konrad 1 pkt;

FINO- ANTONI BUŚNO   7:3
Widyński Janusz 2 pkt, Kosowski Wiesław 2 pkt, Kryszczuk Piotr 2 pkt, debel Widyński-Kosowski; Słupski Tomasz 3 pkt;

OCZKO- MŁODE OGNIWO 10:0
Czerwiński Zbigniew 3 pkt, Mróz Wojciech 2 pkt, Rzuciło Roman 2 pkt,
Kapica Ireneusz 1pkt, Malesa Henryk 1 pkt, debel Czerwiński- Mróz;

PIP- „Błękit”  Cyców 5:5
Przyłucki Bernard 2 pkt, Mika Dariusz 2 pkt, Sekrecki Konrad 1 pkt; Bednaruk Dariusz 2 pkt, Derecki Mariusz 2 pkt, debel Bednarek-Derecki;

Komis Auto- Park- CEMEX II 7:3
Kozłowski Jacek 3 pkt, Łatyński Wojciech 2 pkt, Kalinowski Artur 1 pkt, debel Kozłowski- Łatyński; Chrzanowski Marcin 2 pkt, Rymczuk  Zbigniew1 pkt;

FINO - Komis Auto-Park 5:5    (ZALEGŁY MECZ)
Widyński Janusz 2 pkt, Kosowski Wiesław 2 pkt, Kryszczuk Stanisław 1 pkt;
Kozłowski Jacek 2 pkt, Łatyński Wojciech 1 pkt, Kalinowski Artur 1 pkt, debel Kozłowski- Łatyński;

15 KOLEJKA

„Błękit”  Cyców - FINO 1:9
Derecki Mariusz 1 pkt;
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 3 pkt, Kosowski Wiesław 2 pkt, debel Widyński-
Kosowski;

CEMEX II- CEMEX I   10:0
Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 3 pkt, Linde Piotr 3 pkt, debel Linde- Rymczuk;

MŁODE OGNIWO  - PIP 1:9
Strycharczuk Szymon 1 pkt;
Przyłucki Bernard 3 pkt, Sekrecki Konrad 3 pkt, Borysiuk Andrzej 2 pkt, debel Przyłucki-Borysiuk;

JANTEX- OCZKO 6:4
Głuszek Marek 3 pkt, Stola Przemysław 2 pkt, Witnicki Konrad 1 pkt;
Czerwiński Zbigniew 2 pkt, Mróz Wojciech 1 pkt, debel Czerwiński-Mróz;

ANTONI BUŚNO  - Komis Auto- Park został przełożony na inny termin

14 KOLEJKA

CEMEX I - ANTONI BUŚNO        3:7
Kolenda Emil 1 pkt, Lipski Krzysztof 1 pkt, Olszewski Sławomir 1 pkt;
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 3 pkt, debel Augustynek- Łuszcz;

PIP - JANTEX                5:5
Borysiuk Andrzej 2 pkt, Przyłucki Bernard 1 pkt, Sekrecki Konrad 1 pkt, debel Przyłucki-Borysiuk;
Stola Przemysław 2 pkt, Witnicki Konrad 3 pkt;

MŁODE OGNIWO - „Błękit”  Cyców    0:10
Bednaruk Dariusz 3 pkt, Derecki Mariusz 3 pkt, Rutkowski Krzysztof 3 pkt, debel Bednarek- Derecki;

OCZKO - CEMEX II            1:9
Rzuciło Roman 1 pkt;
Linde Piotr 3 pkt, Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, debel Linde- Rymczuk

Mecz FINO - Komis Auto-Park został przełożony na inny termin

13 KOLEJKA

Komis Auto-Park - CEMEX I      7:3
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 2 pkt, Kalinowski Zbigniew 1, pkt, debel Łatyński- Kalinowski A;  
Olszewski Sławomir 2 pkt, Lipski Krzysztof 1 pkt;

CEMEX II - PIP             10:0
Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Linde Piotr 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 3 pkt, debel Linde- Rymczuk;

ANTONI BUŚNO - OCZKO         6:4
Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof  2 pkt, Rafalski Piotr 1 pkt;
Czerwiński Zbigniew 2 pkt, Rzuciło Roman 1 pkt, debel Czerwiński-Mróz;

JANTEX - „Błękit” Cyców        7:3
Stola Przemysław 3 pkt, Witnicki Konrad 3 pkt, Głuszek Marek 1 pkt;
Bednaruk Dariusz 1 pkt, Derecki Mariusz 1 pkt, debel Rutkowski- Bednarek;

MŁODE OGNIWO - FINO        1:9
Kępa Hubert 1 pkt;
Widyński Janusz 3 pkt, Kosowski Wiesław 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 2 pkt, debel Widyński –Kryszczuk P;

12 KOLEJKA

FINO - CEMEX I                10:0
Kosowski Wiesław 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 3 pkt,  Kryszczuk Piotr 3 pkt, debel Kryszczuk S.- Kosowski;

PIP - ANTONI BUŚNO                2:8
Borysiuk Andrzej 1 pkt, debel Borysiuk- Przyłucki;
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof 2 pkt;

MŁODE OGNIWO - JANTEX        0:10
Stola Przemysław 3 pkt, Witnicki Konrad 3 pkt, Głuszek Marek 2 pkt, Słabek Jan 1 pkt, debel Witnicki K.- Witnicki W;

OCZKO - Komis Auto-Park        2:8
Czerwiński Zbigniew 1 pkt, Rzuciło Roman 1 pkt;
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Kalinowski Zbigniew 1, pkt, debel Kozłowski - Kalinowski Z;

„Błękit”  Cyców - CEMEX II       1:9
Rutkowski Krzysztof  1 pkt;
Chrzanowski Marcin 3 pkt, Linde Piotr 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, debel Linde- Chrzanowski;

11 KOLEJKA

CEMEX I - OCZKO            6:4
Kolenda Emil 2 pkt, Lipski Krzysztof 2 pkt, Olszewski Sławomir 1 pkt debel Kolenda- Lipski;
Czerwiński Zbigniew 3 pkt,  Mróz Wojciech 1pkt;

JANTEX - FINO                5:5
Stola Przemysław 3 pkt, Głuszek Marek 1 pkt, Witnicki Konrad  1 pkt;
Widyński Janusz 2 pkt, Kryszczuk Stanisław 1 pkt, Kosowski Wiesław 1 pkt, debel Widyński- Kosowski;

Komis Auto-Park - PIP            7:3
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 2 pkt, Kalinowski Zbigniew 1, debel Kozłowski- Kalinowski Z;
Borysiuk Andrzej 2 pkt Przyłucki Bernard 1 pkt;

CEMEX II - MŁODE OGNIWO        10:0
Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Linde Piotr 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 3 pkt, debel Linde- Rymczuk;

ANTONI BUŚNO - „Błękit”  Cyców    10:0
Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof 3 pkt, Słupski Tomasz 3 pkt, debel Łuszcz- Augustynek;

10 KOLEJKA

MŁODE OGNIWO - ANTONI BUSNO     0:10
Słupski Tomasz 3 pkt, Augustynek Krzysztof 3 pkt, Łuszcz Andrzej 3 pkt; debel Łuszcz- Augustynek;

FINO - OCZKO   10:0
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 3 pkt, Kosowski Wiesław 3 pkt, debel Widyński- Kryszczuk;

„Błękit” Cyców - Komis Auto-Park 3:7
Bednaruk Dariusz 1 pkt, Derecki Mariusz 1 pkt, Rutkowski Krzysztof 1 pkt;
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, debel Kozłowski- Kalinowski Z;

PIP - CEMEX I    8:2  
Przyłucki Bernard 3 pkt, Sekrecki Konrad 3 pkt, Borysiuk Andrzej 2 pkt;
Kolenda Emil 1 pkt, debel Kolenda - Olszewski;

JANTEX - CEMEX II  3:7  
Stola Przemysław 2 pkt, Witnicki Konrad 1 pkt;
Rymczuk Zbigniew 2 pkt, Linde Piotr 2 pkt, Chrzanowski Marcin 2 pkt, debel Linde- Rymczuk

9 KOLEJKA

„Błękit”  Cyców  – CEMEX I     3:7
Bednaruk Dariusz 2 pkt, Derecki Mariusz 1 pkt;
Lipski Krzysztof 3 pkt, Olszewski Sławomir 2pkt, Kolenda Emil 1 pkt, debel Kolenda–Olszewski;

PIP- OCZKO  6:4
Przyłucki Bernard 3 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt, Sekrecki Konrad 1 pkt, debel  Borysiuk- Przyłucki;
Czerwiński Zbigniew 2 pkt, Rzuciło Roman 1 pkt, Grzechnik Eugeniusz 1 pkt;

JANTEX- ANTONI BUŚNO  2:8
Stola Przemysław 2 pkt;
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 2 pkt, Augustynek Krzysztof 2 pkt, debel Augustynek- Łuszcz;

CEMEX II  - FINO 5:5
Rymczuk Zbigniew 2 pkt,  Chrzanowski Marcin 2 pkt, Linde Piotr 1 pkt;
Widyński Janusz 2 pkt, Kosowski Wiesław 2 pkt, debel Widyński-Kosowski;

MŁODE OGNIWO - Komis Auto- Park 3:7
Kępa Hubert 2 pkt, Strycharczuk Szymon 1 pkt;
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 2 pkt, Kalinowski Zbigniew 1 pkt, debel Łatyński-Kalinowski Z.

8 KOLEJKA

ANTONI BUŚNO - CEMEX II  2:8
Augustynek Krzysztof 1 pkt, Słupski Tomasz 1 pkt;
Linde Piotr 3 pkt, Rymczuk Zbigniew 3 pkt,  Wawryniuk Tomasz 1 pkt, debel Linde- Rymczuk;

CEMEX I - MŁODE OGNIWO 10:0
Lipski Krzysztof 3 pkt, Olszewski Sławomir 3 pkt, Kolenda Emil 3 pkt, debel Lipski-Olszewski;

FINO – PIP 9:1
Widyński Janusz 3pkt, Kosowski Wiesław 3pkt, Kryszczuk Piotr 1pkt, Kryszczuk Stanisław 1 pkt;
Przyłucki Bernard 1 pkt;

Komis Auto-Park – JANTEX 10:0
Kozłowski Jacek 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Łatyński Wojciech 3 pkt, debel Kozłowski-Kalinowski;

„Błękit”  Cyców – OCZKO   8:2
Derecki Mariusz 3 pkt, Bednaruk Dariusz 2 pkt, Rutkowski Krzysztof 2 pkt, debel Bednarek- Rutkowski;
Rzuciło Roman 2 pkt;

7 KOLEJKA

ANTONI BUŚNO  - FINO 6:4
Łuszcz Andrzej 2 pkt, Augustynek Krzysztof 1 pkt, Słupski Tomasz 1 pkt, Rafalski Piotr 1 pkt, debel Łuszcz- Słupski;
Widyński Janusz 2 pkt, Kosowski Wiesław 2 pkt;

JANTEX - CEMEX I   3:7
Stola Przemysław 3 pkt;
Lipski Krzysztof 2 pkt, Olszewski Sławomir 2 pkt, Kolenda Emil 2 pkt, debel Lipski-Olszewski;

MŁODE OGNIWO – OCZKO  6:4
Kępa Hubert 2 pkt, Strycharczuk Szymon 2 pkt, Gorgol Edyta 1 pkt, debel Strycharczuk-Gorgol;
Czerwiński Zbigniew 2 pkt, Rzuciło Roman 2 pkt;

„Błękit”  Cyców -  PIP  6:4
Bednaruk Dariusz 3 pkt, Derecki Mariusz 2 pkt, Rutkowski Krzysztof 1 pkt;
Przyłucki Bernard 2 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt, debel Przyłucki-Borysiuk;

CEMEX II - Komis Auto- Park 1:9
debel Linde- Rymczuk;
Kozłowski Jacek 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Łatyński Wojciech 3 pkt

6 KOLEJKA

FINO - „Błękit”  Cyców 8:2
Widyński Janusz 3 pkt, Kosowski Wiesław 3 pkt, Kryszczuk Piotr 1 pkt, debel Widyński-Kryszczuk S;
Zima Waldemar 1 pkt, Derecki Mariusz 1 pkt;

PIP - MŁODE OGNIWO  7:3
Przyłucki Bernard 3 pkt, Sekrecki Konrad 2 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt, debel Przyłucki-Borysiuk;
Krzyżanowska Celina 2 pkt, Gorgol Edyta 1 pkt;

CEMEX I - CEMEX II 3:7
Kolenda Emil 2 pkt, Lipski Krzysztof 1 pkt;
Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, Linde Piotr 1 pkt, debel Linde- Rymczuk

Komis Auto-Park - ANTONI BUŚNO   9:1
Kozłowski Jacek 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Łatyński Wojciech 2 pkt, debel Kalinowski- Łatyński;
Słupski Tomasz 1 pkt,

OCZKO - JANTEX  5:5
Czerwiński Zbigniew 2 pkt, Grzechnik Eugeniusz 1 pkt, Rzuciło Roman 1 pkt, debel Czerwiński-kapica;
Stola Przemysław 3 pkt, Słabek Jan 2 pkt;

5 KOLEJKA

ANTONI BUŚNO - CEMEX I  7:3
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof  1 pkt;
Olszewski Sławomir 1 pkt, Kolenda Emil 1 pkt, debel Olszewski-Kolenda;

JANTEX - PIP  5:5
Stola Przemysław 3 pkt, Głuszek Marek 2 pkt;
Przyłucki Bernard 2 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt, Sekrecki Konrad 1 pkt, debel Przyłucki-Borysiuk;

„Błękit”  Cyców - MŁODE OGNIWO  7:3
Bednaruk Dariusz 3 pkt, Derecki Mariusz 2 pkt, Rutkowski Krzysztof 2 pkt;
Strycharczuk Szymon 2 pkt, debel Strycharczuk –Krzyżanowska;

Komis Auto-Park - FINO 7:3
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 2 pkt, Kozłowski Jacek 2 pkt;
Widyński Janusz 2 pkt, debel Widyński- Kosowski;

CEMEX II - OCZKO  10:0
Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Linde Piotr 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 3 pkt, debel Linde- Rymczuk

4 KOLEJKA

CEMEX I - Komis Auto-Park 2:8
Kolenda Emil 1 pkt, Lipski Krzysztof 1 pkt;
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Kalinowski Zbigniew 1, pkt, debel Łatyński- Kalinowski Z;

PIP - CEMEX II 3:7
Przyłucki Bernard 3 pkt;
Rymczuk Zbigniew 2 pkt, Linde Piotr 2 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, debel Linde- Rymczuk;

OCZKO - ANTONI BUŚNO 1:9
Rzuciło Roman 1 pkt;
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof  2 pkt, debel Łuszcz- Augustynek;

„Błękit”  Cyców - JANTEX 7:3
Kośmider Jarosław 3 pkt, Bednaruk Dariusz 2 pkt, Rutkowski Krzysztof 1 pkt, debel Kośmider- Bednaruk;
Stola Przemysław 2 pkt, Słabek Jan 1 pkt;

FINO - MŁODE OGNIWO 8:2
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 2 pkt, Kryszczuk Piotr 2 pkt, debel Widyński –Kryszczuk;
Kępa Hubert 2 pkt;

3 KOLEJKA

CEMEX I – FINO 0:10
Widyński Janusz 3 pkt, Kosowski Wiesław 2 pkt, Kryszczuk Stanisław 2 pkt,
Kryszczuk Piotr 1 pkt, Śliwiński Dariusz 1 pkt, debel Widyński- Kosowski;

ANTONI BUŚNO – PIP 6:4
Słupski Tomasz 3 pkt, Łuszcz Andrzej 1 pkt, Rafalski Piotr 1 pkt, debel Łuszcz- Słupski; Przyłucki Bernard 1 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt;

JANTEX - MŁODE OGNIWO 5:5
Stola Przemysław 2 pkt, Głuszek Marek 1 pkt, Słabek Jan 1 pkt, debel Witnicki- Stola; Kępa Hubert 3 pkt, Strycharczuk Szymon 2 pkt;

Komis Auto-Park – OCZKO 9:1
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Kalinowski Zbigniew 2, pkt, debel Kozłowski - Kalinowski Z; Czerwiński Zbigniew 1 pkt;

CEMEX II -  „Błękit”  Cyców 8:2
Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Linde Piotr 2 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, debel Linde- Rymczuk; Bednarek Dariusz 2 pkt;

2 KOLEJKA

OCZKO – CEMEX I   2:8
Czerwiński Zbigniew 1 pkt, Grzechnik Eugeniusz 1 pkt;
Komenda Emil 3 pkt, Tomala Stefan 3 pkt, Olszewski Sławomir 1 pkt debel Komenda- Lipski;

FINO – JANTEX 9:1
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 3 pkt, Kryszczuk Piotr 1 pkt, Kosowski Wiesław 1 pkt, debel Widyński- Kosowski; Stola Przemysław 1 pkt;

PIP - Komis Auto- Park 2:8
Przyłucki Bernard 1 pkt, Borysiuk Andrzej 1 pkt; Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 2 pkt, Kalinowski Zbigniew 1, Kozłowski Jacek 1 pkt, debel Łatyński - Kalinowski Z;

„Błękit”  Cyców- ANTONI BUŚNO 0:10
Łuszcz Andrzej 3 pkt, Augustynek Krzysztof 3 pkt, Słupski Tomasz 3 pkt, debel Łuszcz- Augustynek;

MŁODE OGNIWO - CEMEX II -  1:9
Strycharczuk Szymon 1 pkt; Rymczuk Zbigniew 3 pkt, Linde Piotr 3 pkt, Wawryniuk Tomasz 2 pkt, debel Linde- Rymczuk;

1 KOLEJKA

ANTONI BUSNO - MŁODE OGNIWO    8:2
Słupski Tomasz 3 pkt, Augustynek Krzysztof 3 pkt, Łuszcz Andrzej 2 pkt; Strycharczuk Szymon 1 pkt, debel Strycharczuk- Kostkowski;

OCZKO - FINO     0:10
Widyński Janusz 3 pkt, Kryszczuk Stanisław 3 pkt, Kryszczuk Piotr 2 pkt, Kosowski Wiesław 1 pkt, debel Widyński- Kosowski;

Komis Auto-Park - „Błękit”  Cyców 9:1
Łatyński Wojciech 3 pkt, Kalinowski Artur 3 pkt, Kalinowski Zbigniew 2, debel Kalinowski A.- Kalinowski Z; Bednaruk Dariusz 1 pkt;

CEMEX II - JANTEX 7:3
Rymczuk Zbigniew 2 pkt, Linde Piotr 2 pkt, Wawryniuk Tomasz 3 pkt, debel Linde- Rymczuk; Stola Przemysław 3 pkt;

CEMEX I  - PIP 3:7
Lipski Krzysztof 2 pkt, Olszewski Sławomir 1 pkt;
Przyłucki Bernard 3 pkt, Borysiuk Andrzej 2 pkt, Sekrecki Konrad 1 pkt;

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,