Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strzelectwo

Puchar Prezesa Zarządu Wojewódzkiego TKKF

Dodano .

W dniu 28.09.2014r. na strzelnicy sportowej w Kumowej Dolinie odbyły się zawody strzeleckie z broni KBKS o Puchar Prezesa Zarządu Wojewódzkiego TKKF w Lublinie, organizowane przez Koło LOK Kolejarz Chełm i Ognisko TKKF Cukropol Lublin. Zawody były również uświetnieniem 70-lecia istnienia i działalności Ligii Obrony Kraju w Polsce. Nagrody wręczał w imieniu Zarządu Wojewódzkiego TKKF w Lublinie Członek Zarządu Bogusław Barszczewski. Sędzią Głównym zawodów był Krzysztof Pietrzak - Prezes Koła LOK Kolejarz Chełm.

Zawody strzeleckie z broni kbks 2012

Dodano .

Z okazji 55-lecia istnienia TKKF w Polsce w dniu 02 września 2012r. zorganizowano w Chełmie zawody strzeleckie z broni KBKS w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej wśród pań i mężczyzn. Organizatorami wyżej wymienionych zawodów był Zarząd Wojewódzki TKKF w Lublinie, Chełmskie TKKF, LOK Kolejarz Chełm oraz Ognisko Miejskie TKKF "Cukropol" Lublin.

Wojewódzkie Zawody Strzeleckie TKKF

Dodano .

W dniu 19 września 2010r. (niedziela) na Strzelnicy Myśliwskiej w Kumowej Dolinie Chełmskie TKKF, Klub Strzelecki LOK "Kolejarz", Zarząd Okręgowy PZŁ w Chełmie zorganizowali Zawody Wojewódzkie TKKF w strzelectwie. W zawodach udział wzięły 4 drużyny: z Chełma, Lublina, Dorohuska i Fajsławic. Każda drużyna składała się z 8 osób, w tym co najmniej 1 kobiety. Zawody przeprowadzone zostały z broni sportowej kbks kal. 56 mm.

Wojewódzkie Zawody Strzeleckie z broni kbks

Dodano .

W ramach obchodów "Lubelskiego Lipca 80" Ognisko Miejskie TKKF "Cukropol" Lublin oraz Koło Powiatowe LOK Krasnystaw i ZW TKKF w Lublinie zorganizowało w dniu 8 lipca 2012 w Borowicy Wojewódzkie Zawody Strzeleckie z broni KBKS.

Zawody strzeleckie w Świdniku

Dodano .

W dniu 04 lipca 2010r. na strzelnicy sportowej w Świdniku odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie z broni sportowej kbks, upamiętniające Lubelski Lipiec 80. Udział w zawodach wzięło 6 drużyn 5-cio osobowych.

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,