Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał Ogólnopolski XVII Edycji Czwartków Lekkoatletycznych.

Dodano .

W dniach 10 - 12 czerwca 2011 na stadionie lekkoatletycznym Klubu Sportowego ORZEŁ w Warszawie odbył się Finał Ogólnopolski XVII Edycji Czwartków Lekkoatletycznych.
Dawid Głąb uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie podopieczny Edyty Gołębiowskiej z wynikiem 4,64 zajął II miejsce w Polsce w skoku w dal (zabrakło mu 5cm do pierwszego)
Dariusz Samarczenko podopieczny Romana Tustanowskiego Uczeń klasy czwartej Szkoły Podstawowej nr 11 w Lublinie z wynikiem 49.29 zajął 9 miejsce w Polsce na 300m (zabrakło mu 6 tysięcznych do zakwalifikowania się do finału )
Natalia Socha Uczennica klasy IV Szkoły Podstawnej w Wólce Kańskiej podopieczna Tomasz Domańskiego zajęła 10 miejsce w skoku wzwyż (5 cm więcej dawało jej 3 miejsce)

PEŁNE WYNIKI NASZYCH ZAWODNIKÓW

1000m CHŁOPCÓW
Rocznik 1998 - ŚLIWIŃSKI IRENEUSZ 45 miejsce
Rocznik 1999 - PETRYKOWSKI SZYMON 35 miejsce, ŁĄTKOWSKI DAWID 36 miejsce
Rocznik 2000 - DUDEK ŁUKASZ 29 miejsce
300m CHŁOPCÓW
Rocznik 1998 - KAWKA MATEUSZ 42 miejsce
Rocznik 1999 - MARTYN JAKUB 40 miejsce
Rocznik 2000 - SAMARCZENKO DARIUSZ 9 miejsce
300 m DZIEWCZĄT
Rocznik 1999 - SYDORUK PAULA 42 miejsce
Rocznik 2000 - SZLICHT ALEKSANDRA 62 miejsce
60 m CHŁOPCÓW
Rocznik 1998 - CHOINA ZACHARIASZ 26 miejsce
Rocznik 1999 - NIEZBECKI MATEUSZ 70 miejsce
Rocznik 2000 - JUSIUK MICHAŁ 63 miejsce
60m DZIEWCZĄT
Rocznik 1998 - KIEREPKA KAROLINA 68 miejsce
600m DZIEWCZĄT
Rocznik 1998 - POLISZUK NATALIA 60 miejsce
Rocznik 1999 - POLISZUK EMILIA 50 miejsce
Rocznik 2000 - RACZYŃSKA ERYKA 47 miejsce
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ CHŁOPCÓW
Rocznik 1998 - PYDA KAMIL 26 miejsce
Rocznik 2000 - PYDA MATEUSZ 38 miejsce
RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ DZIEWCZĄT
Rocznik 1999 - GRUSZKA KAROLINA 16 miejsce
Rocznik 2000 - MAZUREK ADRIANNA 51 miejsce, SOCHA JULIA 60 miejsce
SKOK W DAL CHŁOPCÓW
Rocznik 1999 - KUŚMIERZ DAMIAN 22 miejsce
Rocznik 2000 - GŁĄB DAWID 2 miejsce
SKOK W DAL DZIEWCZĄT
Rocznik 1999 - RURA MAGDALENA 78 miejsce
SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW
Rocznik 1998 - POŁAJDOWICZ ADAM Nie skoczył pierwszej wysokosci
Rocznik 1999 - KRUPA SŁAWOMIR 34 miejsce, KALUŹNIAK DANIEL 34 miejsce
Rocznik 2000 - KĘDZIERSKI GABRIEL 20 miejsce
SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT
Rocznik 1998 - WOŁOSZKIEWICZ WERONIKA 52 miejsce
Rocznik 1999 - STADNIK DARIA 48 miejsce, MAKOWSKA PATRYCJA 29 miejsce
Rocznik 2000 - SOCHA NATALIA 10 miejsce

LISTA UCZESTNIKÓW XVII OGÓLNOPOLSKIEGO FINAŁU WARSZAWA 2011

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisazgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,