Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sportowe Olimpiady Pokoleń

Sportowa Olimpiada Pokoleń 2016

Dodano .

Kolejna Sportowa Olimpiada Pokoleń za nami.

W dniach 03 – 05 czerwca 2016 roku w Okunince nad Jeziorem Białym Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy finansowej z Urzędem Marszałkowskim w Lublinie, Ministerstwem Sportu i Turystyki i Zarządem Głównym TKKF w Warszawie po raz kolejny przeprowadziło Sportową Olimpiadę Pokoleń pn. Aktywność fizyczna – łatwiejsze życie”

W piątek (03.06) organizatorzy zaprosili do udziału w Integracyjnej Mini Olimpiadzie Zabaw i Gier Rekreacyjnych pn. "Sprawni mimo wszystko" osoby niepełnosprawne z naszego województwa z Domów Pomocy Społecznej w Kaniem, Chojnie Nowym Pierwszym, Nowinach, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krasnymstawie i we Włodawie oraz sekcji ćwiczebnej TKKF. Do imprezy po raz pierwszy dołączyli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Świdniku oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Świdniku. Łącznie w imprezie wzięło udział 85 osób.

W dniach 04-05 czerwca 2016r. odbywały się rozgrywki w grach indywidualnych i zespołowych, prowadzone na obiektach sportowych ORLIK we Włodawie i w Ośrodku Wypoczynkowym PERKOZ w Okunince. Do współzawodnictwa sportowego stanęły zespoły składające się z dzieci, młodzieży, osób dorosłych i Rodzin, reprezentujące miasta, gminy, zakłady pracy z województwa lubelskiego, tj. reprezentacja GRYF Gmina Zamość, TKKF Puławy, Ognisko TKKF „ŚWIT” Świdnik, TKKF CUKROPOL Lublin, Odys Biała Podlaska, MPEC Chełm, CEMEX Chełm, AD Chełm, ZS Żółtańce, reprezentacja Gminy Chełm, Jednostki Wojskowej 12 – 30, Libero Dorohusk, Old Boye z Chełma. Do współzawodnictwa w Turnieju Szachowym przyjechali również indywidualni uczestnicy z Włodawy i Dorohuska.

Sportowa Olimpiada Pokoleń 3-5.06.2016 - regulamin

Dodano .

Ośrodek Wypoczynkowy PERKOZ nad Jeziorem Białym
03.06.2016 - Integracyjna Mini Olimpiada Zabaw i Gier Rekreacyjnych z udziałem osób niepełnosprawnych
04.-05.06.2016r. – Sportowa Olimpiada Pokoleń

I  CEL:
• Integracja pokoleń: dzieci, młodzieży, dorosłych, rodzin – kształtowanie wzajemnych pozytywnych relacji pomiędzy dziećmi i rodzicami;
• Współzawodnictwo Sportowe i Rekreacyjne;
• Promocja zdrowego, bezpiecznego i aktywnego spędzania czasu wolnego;
• Promocja województwa lubelskiego;
• Edukacja Ekologiczna – prezentacja możliwości i sposobów zgodnego z naturą spędzania czasu wolnego połączonego z poszanowaniem i ochroną środowiska

 

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,