Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Amatorskie rozgrywki ligowe ChTKKF

Dodano .

Historia rozgrywek lig amatorskich na terenie miasta Chełm to historia tworzona przede wszystkim przez ChTKKF. Historia ta jest pisana nadal ponieważ nieprzerwalnie prowadzimy rozgrywki halowej piłki nożnej, piłki siatkowej, tenisa stołowego i koszykówki, a nasi przedstawiciele osiągali liczne sukcesy na arenie województwa w postaci wielu zwycięstw i licznych miejsc na podium w  turniejach ogólnopolskich i wojewódzkich. To w naszych Ligach udział biorą lub brały zespoły wzmocnione byłymi zawodnikami klubowymi.
Organizując rozgrywki pod egidą Chełmskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej staramy się dbać o dobrą atmosferę. Regulamin jest ustalany zawsze przed sezonem w obecności przedstawicieli drużyn występujących w rozgrywkach. Spotkania organizacyjne odbywają się na przełomie  września i października. Regulamin przed każdym sezonem jest ponownie omawiany przez uczestników zebrania, a ewentualne zmiany są poddawane głosowaniu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię odnośnie regulaminu.

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisazgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,