Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje

XXIV Edycja Czwartków 2017/2018 - wiosna

Dodano .

Po zimowej przerwie wystartowały Czwartki Lekkoatletyczne, w których prawo startu mają uczniowie klas IV – VI i młodsi ze szkół podstawowych miasta Chełm, powiatu chełmskiego i województwa lubelskiego. W Chełmie zawody organizowane są przez Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Miasta Chełm oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

WYNIKI »

XXIV Edycja Czwartków 2017/2018 - jesień

Dodano .

Czwartki Lekkoatletyczne, zakończone. Zawody, w których prawo startu mieli uczniowie klas IV – VI i młodsi ze szkół podstawowych miasta Chełm, powiatu chełmskiego i województwa lubelskiego. Organizatorzy zgodnie z regulaminem dokonali podsumowania klasyfikacji nauczycieli i szkół. Poniżej wyniki:

XXIV Edycja Czwartków 2017/2018

Dodano .

Wystartowały Czwartki Lekkoatletyczne, w których prawo startu mają uczniowie klas IV – VI i młodsi ze szkół podstawowych miasta Chełm, powiatu chełmskiego i województwa lubelskiego. Zawodnicy startują w konkurencjach:
• dziewczęta: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową,
• chłopcy: 60m, 300m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.
W Chełmie zawody organizowane są przez Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Miasta Chełm oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kolejne zawody w najbliższy czwartek 05 październik 2017r.

Zakończene "Czwartków Lekkoatletycznych z Orlenem" XXIII Ogólnopolska Edycja 2016/2017

Dodano .

czwartkiZakończone zostały zawody dla dzieci Czwartki Lekkoatletyczne z Orlenem, które na terenie naszego miasta były organizowane przez: Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Miasta Chełm oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach uczestniczyły dzieci z klas IV-VI i młodszych ze szkół podstawowych. W bieżącej edycji startowali uczniowie szkół z terenu miasta Chełm i powiatu chełmskiego, powiatu hrubieszowskiego w konkurencjach: dziewczęta: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową; chłopcy: 60m, 300m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.

Po zawodach finałowych odbyło się uroczyste wręczenie medali dla zwycięzców poszczególnych dyscyplin oraz dyplomy dla uczestników. Medale ufundowane zostały przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Chełmie oraz Urząd Miasta Chełm, wręczane były przez Wiesławę Saganek - Prezes Chełmskiego TKKF, Ryszarda Dżamana - MOSiR.

Nagrodzeni medalami »

W dniu 02 czerwca 2017r. (piątek) o godz. 14:00 w biurze Chełmskiego TKKF ul. I Pułku Szwoleżerów 15A, odbędzie się spotkanie z nauczycielami i trenerami w sprawie ustalenia składu reprezentacji do udziału w Finałach Ogólnopolskich w Łodzi, które odbędą się w dniach 16-18 czerwca br. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w zawodach.

Więcej artykułów…

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,