Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Imprezy biegowe

III Chełmski Marsz Po Zdrowie

Dodano .

W sobotnie popołudnie na Placu Łuczkowskiego zebrali się mieszkańcy naszego miasta chętni do udziału w "III Chełmskim Marszu Po Zdrowie". Uroczystego otwarcia dokonał wiceprezydent Stanisław Mościcki. Uczestnicy marszu przeszli z Placu Łuczkowskiego ulicą Lubelską do Parku Miejskiego, gdzie przygotowano liczne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Światowy Dzień Marszu TAFISA 2010

Dodano .

Impreza rekreacyjna organizowana w ramach Światowego Dnia Marszu TAFISA - 3 października 2010r. Park Miejski w Chełmie, ul. Lubelska. W ramach imprezy odbyły się biegi, gry i zabawy rekreacyjne dla najmłodszych, turniej piłki nożnej, turniej siatkówki, wielobój rodzin.

Światowy Dzień Marszu TAFISA 2009

Dodano .

Międzynarodowa Organizacja Sportu dla Wszystkich TAFISA we współpracy z Międzynarodową Organizacją Nordic Walking i Międzynarodową Ligą Marszu po raz kolejny organizuje Światowy Dzień Marszu TAFISA 2009 odbywający się dnia 26 września br. w 70 krajach całego świata.

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,