Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

Międzynarodowy Halowy Festiwal Gier Zespołowych i Rekreacji Rodzinnej

Dodano .

60latMiędzynarodowy Halowy Festiwal Gier Zespołowych i Rekreacji Rodzinnej został zorganizowany przez Wojewódzkie i Chełmskie TKKF w ramach obchodów 60-lecia TKKF. Zadanie współfinansowane było przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Urząd Miasta Chełm. W turniejach udział wzięły drużyny z Ukrainy oraz z Polski z terenu województwa lubelskiego. Odbyły się turnieje piłki siatkowej, piłki nożnej, występy tancerzy MDK z Klubu Tańca Nowoczesnego "Foton" oraz uroczyste podsumowanie 60 lat TKKF.

chelm2marszalkministerpwszimbrykbednarexbetaprimcieplotech

W trosce o zdrowe i sprawne pokolenia - Czas wolny – czas dla sportu

Dodano .

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zapraszado udziału w zajęciach ogólnorozwojowych dzieci i młodzież.

- sprawdzisz swoje możliwości fizyczne;

- artrakcyjność zajęć zachęci uczestników do systematycznej aktywności fizycznej, jak również pomoże w ukierunkowaniu na wybór ulubionej dyscypliny sportowej lub rekreacyjnej, która będzie motywować do ruchu przez całe życie;

- zachęcimy, udzielimy instruktażu, zajmiemy się doskonaleniem wybranej formy czy też dyscypliny sportowej;

Zajęcia z elementami korekty prowadzić będą specjaliści z wykształceniem ukierunkowanym, m. in. speed ball, korfball, piłka nożna, siatkówka, krykiet, uni-hoc, koszykówka.

Zajęcia prowadzone będą w każdy piątek od 17 listopada 2017r. od godz. 17:00 w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Granicznej 2A. Zgłoś swój udział pod nr tel. 82 565 10 26 lub elektronicznie e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem nazwiska i imienia dziecka, daty urodzenia i kontaktowego numeru telefonu.czas wolny

PRZYJDŹ - POZNASZ - POLUBISZ

Rozgrywki ligowe 2017/2018

Dodano .

pn2017Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej serdecznie zaprasza na
zebranie kapitanów drużyn ligi piłki nożnej, które odbędzie się w:
czwartek 19 października 2017r. o godz. 17:00
w świetlicy MOSiR przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15a

XXIV Edycja Czwartków 2017/2018

Dodano .

Wystartowały Czwartki Lekkoatletyczne, w których prawo startu mają uczniowie klas IV – VI i młodsi ze szkół podstawowych miasta Chełm, powiatu chełmskiego i województwa lubelskiego. Zawodnicy startują w konkurencjach:
• dziewczęta: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową,
• chłopcy: 60m, 300m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.
W Chełmie zawody organizowane są przez Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Miasta Chełm oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kolejne zawody w najbliższy czwartek 05 październik 2017r.

Uczcimy pamięć o tych, którzy odeszli

Dodano .

chtkkf21 października 2017 roku - dniem obchodów 60-lecia TKKF.
Wojewódzkie i Chełmskie TKKF serdecznie zapraszają do udziału w Międzynarodowym Halowym Festiwalu Gier Zespołowych i Rekreacji Rodzinnej współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski w Lublinie, w ramach którego zorganizowane zostaną z udziałem drużyn ze strony ukraińskiej:
- turniej siatkówki - Miejska Hala Sportowa
- turniej piłki nożnej - obiekty ORLIK ul. Wołyńska/ Sienkiewicza
- uroczyste wręczenie złotych odznak 60-lecia TKKF dla zasłużonych działaczy TKKF promujących aktywność fizyczną i zdrowy styl życia - miejsce w trakcie ustalania

Zgłoszenia do udziału w turniejach przyjmuje do 10 października 2017r.:
- Wojewódzkie TKKF, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Chełmskie TKKF, tel. 82 565 10 26, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w biurze przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15A Chełm

Spotkanie kapitanów tenisa stołowego

Dodano .

liga tenisChełmskie TKKF serdecznie zaprasza na spotkanie kapitanów drużyn ligi tenisa stołowego, które odbędzie się 13 września 2017r. o godz. 16:00 w świetlicy MOSIR przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15A.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w rozgrywkach zapraszamy.

Rozgrywki ligowe i zajęcia w sekcjach 2017/2018

Dodano .

chtkkfTKKF przyjmuje zgłoszenia udziału w halowych rozgrywkach ligowych w grach zespołowych: piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy. Planowane rozpoczęcie rozgrywek:
- tenis stołowy – wrzesień
- piłka nożna – październik
- siatkówka – listopad
Terminy spotkań kapitanów drużyn organizator będzie podawał na bieżąco z tygodniowym wyprzedzeniem.


Jednocześnie informujemy, że przyjmowane są również zgłoszenia do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych w ramach programu 12 MIESIĘCY AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ w sekcjach:
- osób III Wieku
- osób zwalczających nadwagę
- osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Proponowane formy zajęć
- zumba - elementy tańca i aerobiku
- pilates - połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych
- joga – ćwiczenia koncentrująco – relaksujące
- taniec jako jedna z form aktywności fizycznej
- Nordic Walking – marsz z kijkami
- gimnastyka w wodzie
Planowane rozpoczęcie zajęć 18 września 2017r.


Zgłoszeń należy dokonywać w biurze Chełmskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Chełmie, ul. I Pułku Szwoleżerów 15A. Wszelkie pytania prosimy kierować telefonicznie 82 565 10 26 lub e-mail: chel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcja letnia ChTKKF 2017

Dodano .

chtkkfChełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej podsumowało wakacyjną akcję letnią organizowaną w ramach zadania Aktywność fizyczna alternatywą patologii społecznych i zdrowotnych we współpracy z Urzędem Miasta Chełm. Z propozycji wypoczynku wyjazdowego i dochodzącego skorzystało 60 dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 13 lat.
Podczas wyjazdu do nadmorskiego Chłapowa realizowany był profilaktyczny program aktywnego wypoczynku, krajoznawczej turystyki, gier i zabaw rekreacyjnych, wypoczynku na plaży i w wodzie pod okiem wykwalifikowanej kardy wychowawczej, medycznej, ratowniczej.
Z kolejną ofertą TKKF wyszedł naprzeciw dzieciom i młodzieży, którzy w okresie wakacyjnym pozostali w miejscu zamieszkania. Zajęcia w ramach dochodzącego obozu odbywały się przez okres 10 dni, z których każdy zorganizowany był w innym miejscu z innymi atrakcjami.

Więcej artykułów…

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisazgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,