Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czwartki Lekkoatletyczne XIX Edycji Ogólnopolskiej

Dodano .

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zaprasza uczniów szkół podstawowych do uczestnictwa w X Chełmskiej Edycji Cyklu imprez lekkoatletycznych p.n. "Czwartki Lekkoatletyczne". Edycja jesienna (3 imprezy) przeprowadzona będzie w dniach 20, 25 IX, 04 X 2012r. Edycję wiosenną przeprowadzimy zgodnie z regulaminem zawodów w okresie kwiecień – maj 2013r. (5 imprez+Finał Miejski) z Ogólnopolskim Finałem w Warszawie w miesiącu czerwcu 2013r.

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej we współpracy ze Stowarzyszeniem Sport Dzieci i Młodzieży oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki w Warszawie, „Czwartki Lekkoatletyczne” organizuje od 2002 roku. Głównym celem zawodów jest wszechstronny rozwój młodych dziewcząt i chłopców.

Przez 10 lat reprezentacje naszego miasta uczestniczyły na arenie ogólnopolskiej podczas imprez finałowych w Warszawie, niejednokrotnie zajmując czołowe miejsca i promując nasze miasto z jak najlepszej strony.

Sportowa przygoda, zapoczątkowana podczas systematycznie odbywających się „Czwartków LA” umożliwia dzieciom poznanie dyscyplin, nawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni, które trwają przez następne lata sportowych zmagań.

Biorąc pod uwagę całokształt organizacji zadania, jego cele, uzyskane efekty, które procentują w dalszym życiu zachowaniem aktywności fizycznej i zdrowia każdego z uczestników wyrażamy nadzieję na wspieranie tej inicjatywy i uczestnictwo dzieci w zawodach.

Łączymy pozdrowienia
Chełmskie TKKF

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,