Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakończenie XXII Ogólnopolskiej Edycji "Czwartków Lekkoatletycznych" 2015-2016

Dodano .

I po Czwartkach Lekkoatletycznych z Orlenem, które na terenie naszego miasta były organizowane przez: Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Miasta Chełm oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zakończyła się organizacja zawodów lekkoatletycznych dla dzieci z klas IV – VI i młodszych ze szkół podstawowych. W bieżącej edycji startowali uczniowie szkół z terenu miasta Chełm i powiatu chełmskiego.

Po zawodach finałowych odbyło się uroczyste wręczenie medali dla zwycięzców poszczególnych dyscyplin oraz dyplomy dla uczestników. Medale ufundowane zostały przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Chełmie oraz Urząd Miasta Chełm, wręczane były przez Wiesławę Saganek – Prezes Chełmskiego TKKF, Andrzeja Gruszkę – MOSiR oraz Tomasza Domańskiego – członka Zarządu ChTKKF.
Wygranym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

INFORMACJA DLA NAUCZYCIELI - WAŻNE
W dniu 10 czerwca 2016r. (piątek) o godz. 14:00 w biurze Chełmskiego TKKF ul. I Pułku Szwoleżerów 15A, odbędzie się spotkanie z nauczycielami i trenerami w sprawie ustalenia składu reprezentacji do udziału w Finałach Ogólnopolskich w Łodzi, które odbędą się w dniach 17 – 19 czerwca br. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału.

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,