Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.Szanowni Państwo, w związku z nowymi wymaganiami dotyczącymi ochrony danych osobowych określonymi w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych (tzw. RODO), niniejszym przedstawiamy Państwu informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w związku z zawarciem umowy. Prosimy o zapoznanie się z tą informacją wchodząc w zakładkę "polityka prywatności"

Czwartki Lekkoatletyczne XIX Edycji Ogólnopolskiej

Dodano .

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zaprasza uczniów szkół podstawowych do uczestnictwa w X Chełmskiej Edycji Cyklu imprez lekkoatletycznych p.n. "Czwartki Lekkoatletyczne". Edycja jesienna (3 imprezy) przeprowadzona będzie w dniach 20, 25 IX, 04 X 2012r. Edycję wiosenną przeprowadzimy zgodnie z regulaminem zawodów w okresie kwiecień – maj 2013r. (5 imprez+Finał Miejski) z Ogólnopolskim Finałem w miesiącu czerwcu 2013r.

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej we współpracy ze Stowarzyszeniem Sport Dzieci i Młodzieży oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki w Warszawie, „Czwartki Lekkoatletyczne” organizuje od 2002 roku. Głównym celem zawodów jest wszechstronny rozwój młodych dziewcząt i chłopców.

Przez 10 lat reprezentacje naszego miasta uczestniczyły na arenie ogólnopolskiej podczas imprez finałowych w Warszawie, niejednokrotnie zajmując czołowe miejsca i promując nasze miasto z jak najlepszej strony.

Sportowa przygoda, zapoczątkowana podczas systematycznie odbywających się „Czwartków LA” umożliwia dzieciom poznanie dyscyplin, nawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni, które trwają przez następne lata sportowych zmagań.

Biorąc pod uwagę całokształt organizacji zadania, jego cele, uzyskane efekty, które procentują w dalszym życiu zachowaniem aktywności fizycznej i zdrowia każdego z uczestników wyrażamy nadzieję na wspieranie tej inicjatywy i uczestnictwo dzieci w zawodach.

Łączymy pozdrowienia
Chełmskie TKKF

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,