Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności

12 miesięcy aktywności fizycznej - Wybierz coś dla siebie

Dodano .

senior2018Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej informuje, że od 01 lutego wznowione zostają zajęcia sportowo – rekreacyjne w sekcjach:
- osób III Wieku
- osób zwalczających nadwagę
- osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Proponowane formy zajęć
- joga - ćwiczenia koncentrująco-relaksujące od 07.02.2018r.
- taniec jako jedna z form aktywności fizycznej od 05.02.2018r.
- Nordic Walking - marsz z kijkami od 03.02.2018r.
- gimnastyka w wodzie od 06.02.2018r.

Wszelkie pytania prosimy kierować telefonicznie 82 565 10 26 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Biuro Chełmskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Chełmie, ul. I Pułku Szwoleżerów 15A

Nie siedź - nie leż - ruszaj się !!!

FERIE ZIMOWE 2018

Dodano .

ferie2018

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w pozalekcyjnych zajęciach sportowych organizowanych w ramach upowszechniania sportów zimowych. Zajęcia rozpoczną się 29.01.2018 i potrwają do 09.02.2018.

Zapisy i informacje w biurze Chełmskiego TKKF ul. I Pułku Szwoleżerów 15A oraz tel. 82 565 10 26. Liczba miejsc ograniczona.

Zadanie współfinansowane jest z Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Liga piłki siatkowej 2018

Dodano .

liga psChełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej informuje, że w dniu 12 stycznia 2018r. rozpoczną się rozgrywki w Ligi piłki siatkowej. Spotkania planowane są w każdy piątek.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie drużyn do uczestnictwa w rozgrywkach.

Podsumowań czas…

Dodano .

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej informuje, że zakończyła się realizacja zadań pn.:
- Rytm, muzyka, taniec formą terapii i aktywności fizycznej dla seniorów – podczas którego grupa 31 osób nabywała umiejętności taneczne. Program obejmował 25 godzin zajęć, ćwiczeń i zabaw w ruchu z elementami tańca. Uczestnicy zapoznali się z rytmem i tempem, nauczyli się wyzwalać ekspresję ruchową.

umiem plywac- Program powszechnej nauki pływania dla dzieci „Umiem pływać” podczas którego 750 uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu Miasta Chełm, powiatu chełmskiego, Miasta Krasnystaw, powiatu krasnostawskiego oraz powiatu lubelskiego i hrubieszowskiego nabywało umiejętność pływania. Założeniem programu był systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. W czasie 20 godzinnego programu zajęć dzieci oswajały się z wodą, nabywały podstawowe umiejętności pływania. Zajęcia prowadziły do poprawy stanu zdrowia dzieci poprzez eliminowanie i przeciwdziałanie powstawaniu wad postawy oraz wyrównywanie szans w dostępie do infrastruktury sportowej poprzez objęcie programem w szczególności uczniów, zamieszkałych w miejscowościach, w których nie ma pływalni.

Systematyczne zajęcia prowadzone były przez kadrę posiadającą niezbędne uprawnienia i kwalifikacje zgodne z porządkiem prawnym w Polsce, na obiektach Chełmskiego Parku Wodnego oraz pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie. Każda 15 osobowa grupa zabezpieczona była w opiekę wychowawczą, zarówno na czas przejazdów autokarem, jak i w czasie trwania zajęć. Organizatorzy zabezpieczyli transport dla dzieci oraz ubezpieczenie.

Realizowane zadania współfinansowane były przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie oraz Urząd Miasta Chełm

chelmmsit

 

Międzynarodowy Halowy Festiwal Gier Zespołowych i Rekreacji Rodzinnej

Dodano .

60latMiędzynarodowy Halowy Festiwal Gier Zespołowych i Rekreacji Rodzinnej został zorganizowany przez Wojewódzkie i Chełmskie TKKF w ramach obchodów 60-lecia TKKF. Zadanie współfinansowane było przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Urząd Miasta Chełm. W turniejach udział wzięły drużyny z Ukrainy oraz z Polski z terenu województwa lubelskiego. Odbyły się turnieje piłki siatkowej, piłki nożnej, występy tancerzy MDK z Klubu Tańca Nowoczesnego "Foton" oraz uroczyste podsumowanie 60 lat TKKF.

chelm2marszalkministerpwszimbrykbednarexbetaprimcieplotech

W trosce o zdrowe i sprawne pokolenia - Czas wolny – czas dla sportu

Dodano .

Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zapraszado udziału w zajęciach ogólnorozwojowych dzieci i młodzież.

- sprawdzisz swoje możliwości fizyczne;

- artrakcyjność zajęć zachęci uczestników do systematycznej aktywności fizycznej, jak również pomoże w ukierunkowaniu na wybór ulubionej dyscypliny sportowej lub rekreacyjnej, która będzie motywować do ruchu przez całe życie;

- zachęcimy, udzielimy instruktażu, zajmiemy się doskonaleniem wybranej formy czy też dyscypliny sportowej;

Zajęcia z elementami korekty prowadzić będą specjaliści z wykształceniem ukierunkowanym, m. in. speed ball, korfball, piłka nożna, siatkówka, krykiet, uni-hoc, koszykówka.

Zajęcia prowadzone będą w każdy piątek od godz. 17:00 w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Granicznej 2A. Zgłoś swój udział pod nr tel. 82 565 10 26 lub elektronicznie e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem nazwiska i imienia dziecka, daty urodzenia i kontaktowego numeru telefonu.czas wolny

PRZYJDŹ - POZNASZ - POLUBISZ

Rozgrywki ligowe 2017/2018

Dodano .

pn2017Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej serdecznie zaprasza na
zebranie kapitanów drużyn ligi piłki nożnej, które odbędzie się w:
czwartek 19 października 2017r. o godz. 17:00
w świetlicy MOSiR przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15a

XXIV Edycja Czwartków 2017/2018

Dodano .

Wystartowały Czwartki Lekkoatletyczne, w których prawo startu mają uczniowie klas IV – VI i młodsi ze szkół podstawowych miasta Chełm, powiatu chełmskiego i województwa lubelskiego. Zawodnicy startują w konkurencjach:
• dziewczęta: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową,
• chłopcy: 60m, 300m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.
W Chełmie zawody organizowane są przez Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, Starostwo Powiatowe w Chełmie, Urząd Miasta Chełm oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kolejne zawody w najbliższy czwartek 05 październik 2017r.

Więcej artykułów…

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisazgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,