Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

VII Memoriał im. Marka Kiwińskiego w piłce siatkowej

Dodano .

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 4

W sobotę w Miejskiej Hali Sportowej Chełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizowało VII Memoriał im. Marka Kiwińskiego w piłce siatkowej. W Turnieju udział wzięło 8 drużyn: UKS Olimp Skaryszew - Radom, KS Strażak Wojciechów, LHS Zamość, Libero Dorohusk, KPS Krasnystaw, Portland Cemex, Firex, Old Boy Chełm.

Uroczystego otwarcia dokonała Prezes Chełmskiego TKKF Wiesława Saganek oraz przedstawiciele MOSiR i członkowie Zarządu Chełmskiego TKKF, przypominając osobę Marka Kiwińskiego wieloletniego Prezesa Chełmskiego TKKF, wspaniałego człowieka, pedagoga.. Po chwili ciszy delegacja wyjechała na cmentarz, aby złożyć wieniec i zapalić znicze na grobie Marka.

Drużyny stanęły do rozgrywek w dwóch grupach.
W grupie A rozlosowane zostały drużyny: Firex, KS Strażak Wojciechów, UKS Olimp Skaryszew-Radom, LHS Zamość, w grupie B: Libero Dorohusk, KPS Krasnystaw, Portlend Cemex, Old Boy Chełm.

Wyniki Grupy A

Drużyna Firex
Chełm
KS Strażak
Wojciechów
UKS Olimp
Skaryszew
LHS
Zamość
Punkty Sety Miejsce
Firex Chełm X 0-2 0-2 1-2 0 1-6 IV
KS Strażak Wojciechów 2-0 X 0-2 1-2 2 3-4 III
UKS Olimp Skaryszew 2-0 2-0 X 2-0 6 6-0 I
LHS Zamość 2-1 2-1 0-2 X 4 4-4 II

Wyniki Grupy B

Drużyna Libero
Dorohusk
KPS
Krasnystaw
Portland
Cemex
Old Boy
Chełm
Punkty Sety Miejsce
Libero Dorohusk X 0-2 1-2 0-2 0 1-6 IV
KPS Krasnystaw 2-0 X 2-0 0-2 4 4-2 II
Portland-Cemex Chełm 2-1 0-2 X 1-2 2 3-5 III
Old Boy Chełm 2-0 2-0 2-1 X 6 6-1 I

Mecze półfinałowe:

Old Boy Chełm – LHS Zamość            2 – 0    
KPS Krasnystaw – UKS Olimp Skaryszew        0 – 2    

Finały:

Mecz o miejsce III
LHS Zamość – KPS Krasnystaw            1 – 2

Mecz o miejsce I
Old Boy Chełm – UKS Olimp Skaryszew        1 – 2    

Tabela końcowa Turnieju:

1. UKS Olimp Skaryszew – Radom
2. Old BOY Chełm
3. KPS Krasnystaw
4. LHS Zamość
5-8. Portland Cemex
5-8. KS Strażak Wojciechów
5-8. Libero Dorohusk
5-8. Firex

Składy drużyn:

UKS OLIMP SKARYSZEW – RADOM:
Wojciech Norek, Tomasz Wasilewski, Mateusz Zawadzki, Robert Głogowski, Karol Janek, Mariusz Janiszewski, Mateusz Łachowski, Konrad Soból, Michał Bank, Marek Kamiński. Trener Paweł Pawłowski

OLD BOY CHEŁM:
Wojciech Miszczuk, Marek Suszek, Jerzy Foryś, Kamil Kaszak, Dariusz Iwasiuk, Andrzej Matwin, Michał Anusiak

KPS KRASNYSTAW:
Robert Krukowski, Jan Kazimierczak, Marek Bargiel, Grzegorz Bargiel, Karol Dudkiewicz, Skarbimir Węcławik, Karol Piwko, Maciej Bortacki, Grzegorz Dąbek, Paweł Mazurek

Uroczystego podsumowania i  wręczenia nagród, pucharów i dyplomów dokonała Prezes Chełmskiego TKKF wraz z Wiceprezesem Mirosławem Iwińskim i synem Marka Kiwińskiego – Piotrem oraz wnuczką Kasią.

Organizatorzy zabezpieczyli obsługę sędziowską, techniczną, medyczną Turnieju, wyżywienie, napoje, ubezpieczenie.

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisazgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,