Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktywnie i Zdrowo - Ferie 2017 z TKKF

Dodano .

chtkkfChełmskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej podsumowało akcję zimowego wypoczynku dla dzieci. W programie zajęć organizatorzy zaplanowali zajęcia na powietrzu (lodowisko – zajęcia na lodzie, zawody łyżwiarskie), wejście na nowoczesną pływalnię Chełmskiego Parku Wodnego, zajęcia na kręgielni, seans z filmem dla dzieci i młodzieży, kulig z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek oraz zajęcia na stoku narciarskim.

Opiekę nad uczestnikami sprawowali instruktorzy różnych specjalności oraz osoby zaangażowane do opieki nad grupą, z odpowiednimi kwalifikacjami.

Wszystkie proponowane formy skierowane były do chętnych dzieci i młodzieży pozostających na okres ferii zimowych w miejscu zamieszkania, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy status materialny rodziny. Jedynym warunkiem było wcześniejsze zapisanie dziecka do udziału w zajęciach.

Poza obsługą instruktorską, opieką (obsługą techniczną) bezpłatnie zabezpieczone zostały wszystkie obiekty, przejazdy autokarem. Organizatorzy zabezpieczyli również posiłek dla dzieci w każdym dniu zajęć.

Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie, Zarząd Główny TKKF

msitzgtkkf

  • 1
  • 5
  • 3
  • 6
  • 4
  • 2

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisazgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,