Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.Szanowni Państwo, w związku z nowymi wymaganiami dotyczącymi ochrony danych osobowych określonymi w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych (tzw. RODO), niniejszym przedstawiamy Państwu informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych w związku z zawarciem umowy. Prosimy o zapoznanie się z tą informacją wchodząc w zakładkę "polityka prywatności"

Światowy Dzień Marszu TAFISA 2009

Dodano .

Międzynarodowa Organizacja Sportu dla Wszystkich TAFISA we współpracy z Międzynarodową Organizacją Nordic Walking i Międzynarodową Ligą Marszu po raz kolejny organizuje Światowy Dzień Marszu TAFISA 2009 odbywający się dnia 26 września br. w 70 krajach całego świata.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest wspólne podjęcie działań zwalczających siedzący tryb życia, promujący aktywny, sportowy tryb życia - a najprostszą jego formą są systematyczne, codzienne spacery, marsze, marszobiegi czy biegi.
Nasze miasto na szczeblu centralnym zostało wytypowane do przeprowadzenia wyżej wymienionego marszu w dniu 26 września 2009r. Trasa marszu przebiegać będzie następująco

START /godz 12.00/
1) Dzielnica Zachód
2) Stadion Miejski ul. I P.Szwoleżerów
3) Plac Łuczkowskiego
META - Park Miejski ul. Lubelska w Chełmie.

Na zakończenie imprezy przewidziane są Biegi Przełajowe w 8 kategoriach wiekowych, biegi sztafetowe oraz festyn rekreacyjny, punkty informacji prozdrowotnej, występy artystyczne i mała gastronomia.

Organizatorzy liczą na masowy udział w marszu mieszkańców naszego miasta począwszy od przedszkolaków po osoby starsze, co będzie odzwierciedleniem świadomości dotyczącej szerokiego propagowania codziennego, zdrowego stylu życia, którego ruch jest nieodzownym elementem.
Dla uczestników marszu i biegów przewidziane są pamiątkowe dyplomy, gadżety promujące zdrowy styl życia oraz loteria fantowa.

PROGRAM FESTYNU W PARKU MIEJSKIM

TERMIN: 26 września 2009r (sobota) godzina 13:30
MIEJSCE: Park Miejski w Chełmie, ul. Lubelska

BIEGI INDYWIDUALNE:
Przedszkolaki Dz.i Ch. 100m
2002 - 2000 Dz.i Ch. 300m
1999 - 1997 Dz.i Ch. 400m
1996 - 1994 Dz. 600m, Ch. 800m
1993 - 1990 Dz. 600m, Ch. 800m
1989 i starsi Dz. 800m, Ch. 1500m
1972 i starsi (OLD-BOY) K. 600m, M. 1000m
bieg integracyjny Ośrodków Terapii Zajęciowej 200m

SZTAFETY BIEGOWE (ponad 25 lat)
Ośrodek TKKF Terapii Ruchowej 3x100m
Ośrodek Terapii Zajęciowej 3x100m
Rodziny 3x100m
Placówki Oświatowe 3x200m
Służba Zdrowia 3x200m

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
Gry i Zabawy Rekreacyjne dla najmłodszych, Ekologiczny Konkurs Plastyczny, Plenerowy Turniej Piłki Nożnej, Rodzinny Turniej Siatkówki, Turniej Szachowy, badanie ciśnienia tętniczego krwi, cholesterolu, poziomu cukru we krwi, JOGA w plenerze, prezentacja nowoczesnych form aktywności ruchowej NORDIC WALKING, Paintball, występy artystyczne i pokazy sekcji sportowych, punkty informacji prozdrowotnej, mała gastronomia

PRZEWIDZIANE ATRAKCYJNE NAGRODY I UPOMINKI
LOTERIA FANTOWA

Nie siedź, nie leż RUSZAJ SIĘ!

 • pilka nozna
 • siatka
 • zabawy
 • wyscig
 • siatka1
 • unihoc
 • chusta
 • hoola hop
 • gril2
 • zabawy2
 • gril1
 • gril

chelmministermarszalkfederacjaczwartkitafisa'zgtkkfpowiatmosirmpecmpgkprrosclip,